Mint arról korábban beszámoltunk a Szlovén válogatott feladója a 25 éves Sara Najdic villám igazolással csatlakozott Fatum-Nyíregyháza alakulatához. A Szlovén szetter a előző évi romániai szezon után érkezett Magyarországra, ahol a VC Medgidia csapatában játszott. Sara a Szlovén válogatott alaptagja. A Nova KBM Branik Maribor tagjaként számos országos és nemzetközi címet nyert. A Szlovén válogatottal a legutóbbi Európa-bajnokságon a Szlovén női röplabda történetének legjobb teljesítményét és eredményét érte el.

Szlovén válogatottal erősítettünk 2
A nemzeti válogatottal a legutóbbi Európa-bajnokságon a Szlovén női röplabda történetének legjobb eredményét érte el.

Sara Najdic leigazolásával a Fatum -Nyíregyháza egyértelmű célként tűzte ki a bajnoki trófea elnyerését. A csapat öt új igazolásával Németh Szabolcs edzőnek olyan csapata lesz, amely esélyes a végső győzelemre a Vasas Óbuda, a MCM Diamant Kaposvár és a Swietelsky Békéscsabával szemben.

Ebben a szezonban a Fatum Nyíregyháza öt új játékosa:
Sara Najdic (SLO), Nikola Radosova (SVK), Neira Ortiz (PUR), Takács Lacombe Zsofia (HUN) és Sina Fuchs (GER).

Sajd Najdic eddigi pályafutásának főbb állomásai:

2020/2021 Fatum Nyíregyháza (HUN)
2019/2020 CS Medgidia (ROM)
2012–2019 Nova KBM Branik Maribor (SLO)
A szlovén válogatott tagja 2013 óta.