Amíg az emberek többsége vélhetően nyári pihenését töltötte az augusztusi ünnepi héten, addig a FATUM – Nyíregyháza röplabdás lányai Tiszaújvárosban ötnapos edzőtáborban készültek az októberi bajnoki rajta. A csapat az itthoni, monoton edzésmunkát egy edzőtáborral szakította meg múlt héten, ami jó volt arra, hogy a játékosokat új impulzusok érjék, és jobban összeszokjanak egymással. A tervek szerint felkészülési meccset is játszott volna az együttes pénteken, de a DVTK technikai okok miatt mégsem vállalta az összecsapást, így egymás ellen játszottak a lányok – értékelte a hetet Németh Szabolcs a csapat vezetőedzője.

Augusztus 28-án csütörtökön az MTK ellen lép pályára a csapat a Continentál Arénában (a mérkőzés zárt kapus!). Ezt követően a tervek szerint a bajnoki rajtig minden héten játszik edzőmérkőzést a csapat.

Edzőtábor után - Jönnek a felkészülési meccsek 2


A tervezett program
Szeptember 04. péntek (Békéscsaba) 18 óra BRSE- FATUM
Szeptember 11. péntek (Budapest) 18 óra UTE- FATUM
Szeptember 12. Szombat (Budapest) 16 óra UTE- FATUM

FATUM Kupa Nyíregyháza (részletek később…)
Szeptember 18. Péntek 19 óra DVTK- FATUM (nyilvános)
Szeptember 19. Szombat 11 óra FATUM- Szent Benedek RA (nyilvános)
Szeptember 19. Szombat 17 óra FATUM- UTE (nyilvános)

Szeptember 24. Csütörtök (Nyíregyháza) 18 óra FATUM – BRSE

T