Amennyire “kedvezően” alakult a hazai kupa sorsolás, legalább annyira nehéznek ígérkezik a pénteken kisorsolt 202062021-es CEV kupa menetrend. A Fatum Nyíregyháza nem volt túl szerencsés, mivel az első fordulóban egy Bajnokok Ligájában induló csapatot kapott ellenfélnek. A Stuttgart vagy a Minszk lesz csapatunk első ellenfele. A sorsolás szerint a BL első fordulójában részt vevő német Allianz MTV Stuttgart és a fehérorosz Mincsanka Minszk párharcának vesztesével találkoznak a lányaink november 10-12. és november 24-26. között. A sorsoláson az is kiderült, hogy csapatunk idegenben kezdi a CEV kupa párharcot.
A Swietelsky-Békéscsabai RSE az LPV Huittinennel találkozik a második számú európai röplabda kupasorozat, a CEV-kupa első fordulójában. A dátumok, illetve a helyszínek a járványhelyzet függvényében változhatnak.