A UTE csapatától igazolt Nyíregyházára Lacombe (Takács) Zsófia. A fővárosi csapat előtt 8 évig Franciaországban játszott légiósként, aki most két bajnoki szezonra kötelezte el magát a Fatum csapatához! Kétszeres magyar bajnok, kétszeres kupagyőztes, sokszoros válogatott játékos nagy tervekkel kezdte el a bajnoki felkészülést.

“…Nagyon szimpatikus mindenki, ellenfélként már sok játékossal ismertük egymást. Tapasztalt röplabdásként szeretném segíteni a fiatalokat technikai, taktikai, vagy éppen mentális tanácsokkal is…” – mondta el a játékos, aki azt is elárulta, hogy nagy örömmel vetette bele magát az edzésmunkába és úgy gondolja lépésről-lépésre haladva a bajnokság kezdetére jó formába kerülhet a csapat.

Lacombe Zsófi szerint lépésről- lépésről haladva jó formába kerülhet a csapat (c) fotó: Szarka Lajos

T