A következő idényben is a Fatum csapatát erősíti Ralitsa Vasileva.  A szélső ütő a  2019/2020-as szezonban debütált a többszörös bajnok és kupagyőztes nyíregyházi klubban. Ralitsa a hazai (bolgár) bajnokságon kívül Németországban, Lengyelországban, Svájcban, Franciaországban és Finnországban is légióskodott már.

A szélső ütő a következőt nyilatkozta:

  • Örömmel tájékoztatok mindenkit, hogy a következő szezonban is a Fatum-Nyíregyháza csapatának a tagja maradok. Nagyon boldog voltam, amikor a klub vezetése felvette velem a kapcsolatot az előttünk álló bajnoki szezonnal kapcsolatban. Izgatottan várom már, hogy visszatérjek Nyíregyházára és újra munkába állhassak, a világjárvány miatti hosszú kényszerszünet után. A szurkolóinknak azt szeretném üzenni, hogy maradjanak továbbra is a csapat mellett és higgyenek bennünk, ahogy az elmúlt évben is tették ezt. Várunk mindenkit a mérkőzéseinkre!. Addig is vigyázzatok magatokra! Találkozzunk hamarosan!
Ralitsa szerződést hosszabbított 2