Szabó Lili marad a csapatnál

A fiatal, saját nevelésű korosztályos válogatott ütő, Szabó Lili is a Fatum-Nyíregyháza együttesét erősíti a következő szezonban.

-Újabb idény, újabb esztendő a nyíregyházi klubbnál. Mi indokolta a döntésedet?

- Úgy gondolom, hogy itt minden adott a fejlődésemnek, emellett is szeretném befejezni a gimnáziumi tanulmányait is.

- Hogyan telik a nyarad?

- A szezon végén nekem nem állt meg a munka, hiszen az ifi csapattal készültünk a döntőre, ahol negyedik helyen végeztünk. Kéthetes pihenő után ismét edzeni kezdtem,de leginkább csak kondicionáló edzések vannak az előtérben. Majd júliusban kezdődik a korosztályos válogatott edzőtábor, mely augusztus elejéig tart majd, ahol Horváth András irányításával készülünk. Ezután csatlakozom majd a Fatum-Nyíregyházához.

- Mit vársz a következő szezontól?

- Szeretnék a kupában és a bajnokságban is döntőt játszani. Habár sok új játékos lesz a keretben, remélem, hogy minél hamarabb megtaláljuk majd a közös hangot.