Csapatmenedzser lesz Veres Péter

A következő szezonban csapatmenedzser segíti a Fatum-Nyíregyháza röplabdásainak mindennapjait.

Ezzel a pozícióval, a 112-szeres válogatott volt röplabdázó Veres Péter munkájával erősödik a nyíregyháziak stábja. Veres Péterrel beszélgettünk.

- Hogyan talált meg ez a lehetőség?

- A férfi válogatottal voltam néhány éve, pontosan 2017-ben Nyíregyházán, már akkor megkeresett a klub vezetősége, hogy nem lenne-e kedvem a stábban dolgozni. Most sikerült közös nevezőre jutni, aminek nagyon örülök,hogy lokálpatriótaként egy első osztályú csapattal dolgozhatom együtt.

- Mi lesz a feladatod?

- Nagyon sokrétű a rám váró feladatok sora. Rögtön az elsővel kezdeném. Már most azon dolgozunk a stábbal,hogy összeállítsuk a következő szezon játékoskeretét. Ezenkívül a szezonban végig tartom majd a kapcsolatot a játékosokkal, a stábbal, ha kell, akkor az edzésben is résztveszek. Emellett egyfajta kapcsolatot, hidat tartok a stáb és a klubvezetés között is.