Megszakadt a veretlenségi sorozatunk

Fatum-Nyíregyháza-Kaposvár 1:3
(19, -13, -22, -18)

Fatum-Nyíregyháza: Limareva 15, Lászlop 1, Inneh-Varga 12, Vaszileva 6, Pintér 6, Koseková 1.
Csere: Tóth F. (liberó), Szabó, Tóth D. Victoria 5, Lohman, Francesco.

Sajnos a keddi 3-1-es eredmény megismétlődött péntek este a Continental Arénában és a kaposváriak legyőzték csapatunkat. Az első játékrész kiegyenlített csatát hozott, a szett végére meggyőző teljesítménnyel sikerült előnyhöz jutnunk. A második etapban több hiba is becsúszott a játékunkba, amelyet kihasznált az ellenfél és kiegyenlítettek. A folytatásban elég sok hibával játszottunk és ez a szett is vereséggel végződött. A negyedik felvonásban pályára lépett Genesis és Molly Lohmann, ám ez sem zavarta meg a vendégeket, akik magabiztos játékkal megnyerték a szettet és a mérkőzést is.

Szomorkodni azonban nincs idő, kedden a CEV-kupa visszavágóján kell bizonyítanunk.

Szurkolóinknak köszönjük a biztatást, várunk mindenkit a keddi meccsre is.

Hollósy László: – Nem dőlt össze a világ. Nyilván szerettünk volna nyerni, de ha nagyon őszinte vagyok, már a jövő keddi, Targoviste elleni mérkőzésre készülünk. Azt hiszem, a továbbjutásunk a kupában többet ér, mi annak örülünk. Gratulálok a Kaposvárnak, megérdemelten nyert!