Kaposváron találkoznak először

Nem sok pihenő jut mostanság a nyíregyházi röplabda csapatnak. Mint az előző szezonban úgy most is a Kaposvárral játssza a Magyar Kupa negyeddöntőt a Fatum-Nyíregyháza együttese. Az első találkozót november 26-án, kedden 18 órakor rendezik meg a Kaposvár Arénában.

A továbbjutás sorsa két mérkőzés alatt dől el.

- A sorsolás szeszélyének köszönhetően elég hamar összekerültünk a Kaposvárral. Úgy tűnik, hogy a bajnokságban az eddigi két legkiegyensúlyozottabb csapat találkozik majd egymással. Biztos vagyok benne, hogy nüanszokon múlik majd a mérkőzés. Kérjük kedves szurkolóinkat, hogy lelkiekben is támogassák majd csapatunkat és küldjék a pozitív energiákat.

A negyeddöntő visszavágóját december 10-én, kedden a 18.000 órától a Continental Arénában rendezik meg.