A hatodik is kipipálva

A Békéscsaba otthonában lépett pályára csütörtökön este  a bajnokságban eddig veretlenül menetelő Fatum-Nyíregyháza, megszerzve a hatodik győzelmét a női extraligában.

Hollósy László, a nyírségiek trénere a mérkőzést követően  értékelte a csabai győzelmet.

-Egy igen értékes és fontos győzelmet arattunk. Az elején sikerült megfelelő dinamikával  játszanunk, de az utolsó játszmában sok volt a pontatlanság és lelassultunk. Klaric személyében egy klasszis játékosa volt az ellenfelünknek, akit nehéz volt kontrollálni. Lépésőről lépésre kell  haladnunk. Alázatosan kell minden nap dolgoznunk a sikerért. Egy percig sem  dőlhetünk hátra.  Jól kezdtük a szezont, de még nem értünk el semmit és ezt fejben kell tartanunk.  Azért dolgozunk továbbra is, hogy a nyíregyházi emberek büszkék legyenek ránk.

Jövő héten két csata vár a lányokra, kedden Magyar Kupa negyeddöntőt játszanak Kaposváron, pénteken pedig 19.00 órától hazai pályán már a Hungast-Haladás együttését fogadja a Continental Arénában a Nyíregyháza.

Békéscsaba – Fatum Nyíregyháza  0-3 (-19, -18, -26)
Nyíregyháza: D. Francesco, Pilar 15, Lászlop 2, Pintér 15, Lymareva 16, Varga 11
Csere: Tóth F. (liberó), Koseková, Vasileva
vezetőedző: Hollósy László