Békéscsaba ellen készül a Fatum-Nyíregyháza

Nincs megállás, az elmúlt héten az UTE legyőzése után csütörtökön már idegenben, a Békéscsaba otthonában lép pályára a Fatum-Nyíregyháza együttese a női röplabda extraligában.

- Egy Békéscsaba - Fatum-Nyíregyháza mérkőzés mindig és minden körülmények között rangadónak számít, így ennek szelllemében készülünk a mérkőzésre. Biztos vagyok benne,hogy mindkét csapat teljes erődobással fog játszani és reméljük,hogy mind a hazai,mind a nyíregyházi közönségnek érdekes és izgalmas mérkőzést tudunk prezentálni. Kérjük azon drukkereinket, akik vállalják a fáradtságot és eljönnek a békéscsabai mérkőzésünkre, szurkolássukkal támogassák az együttesünket! - nyilatkozta a nyíregyháziak vezető trénere Hollósy László.

A mérkőzés kezdési időpontja 2019. november 21. csütörtök 18.00 óra, melyet az M4 Sportcsatorna élőben közvetít.

Fotó: Pusztai Sándor