Nyereményjátékot indítunk az idei bajnoki évadra.

A Szelfizz és Nyerj! elnevezésű játék fődíja egy 140.000 Ft értékű Gepida-Mundo márkájú kerékpár.

A nyereményjátékban való részvétel feltételei egyszerűek:

• a játékos készítsen a Fatum-Nyíregyháza röplabda csapat hazai mérkőzésein a White Lion kabalafigurával egy közös fotót.
  • A kabalafigura az együttes minden hazai mérkőzésén jelen lesz.
  • A játékos az elkészített felvételt töltse fel a facebook bejegyzés alá kommentben.

A játék 2019. 10. 19 -től a bajnoki szezon utolsó hazai mérkőzéséig tart.

A szervező a nyertest véletlenszerű sorolás keretében választja ki azok közül a játékosok közül, akik a játékszabályban foglalt valamennyi feltételnek megfelel.

A játékos az adatai megadásával tudomásul veszi, hogy a nyeremény átadásáról kép-, hang- és filmfelvétel készülhet, egyben hozzájárul ezen felvételek akár teljes egészének, akár részleteinek a Szervező marketingtevékenysége céljából történő bármely megjelenési módú felhasználásához, idő- és alkalombeli korlátozás, valamint külön díjazás nélkül.

A játékot a Bogisport támogatja.

pdf - A Nyíregyházi Élsport Nonprofit Kft és a Bogi Sport közös játékának leírása és részvételi feltételei