Klub - Játékosok - Szakmai stáb

Üdvözli Önöket a Fatum-Nyíregyháza 2018/19-es csapata.

Kedves rajongók, sportbarátok, támogatók és családtagok!

„A siker nem cél, hanem következmény.”

Engedjék meg, hogy ezzel a mottóval kezdjem az üdvözlésüket, mert ez a mondat, amely a munkásságomat, csakúgy mint az életemet meghatározza.

Nagy megtiszteltetés, hogy tagja lehetek a Fatum-Nyíregyháza röplabda csapatának, de egyben hatalmas felelősség is. Az elmúlt év sikeres volt, rengeteg dicsőséges pillanattal és diadallal. Tudjuk, hogy magasra tettük a lécet, de szeretnénk újra kiszolgálni és szórakoztatni szponzorainkat és szurkolóinkat. A játékosok mindig oly módon fognak harcolni, hogy Önök büszkék lehessenek ránk, hiszen elsősorban Nyíregyháza városát képviseljük. A Fatum-Nyíregyháza csapatát idén a csapatmunka, a sportszerűség és a pozitív hozzáállás fogja jellemezni. Ezek a siker alapvető sarokpontjai. Nagy hangsúlyt fektetünk, hogy nagyszerű hangulatot biztosítsunk a gyerekeknek, a szülőknek és mindazoknak, akik szimpatizálnak csapatunkkal. Hisszük, hogy együtt újra sikeresek lehetünk, és egy emlékezetes szezonnal szolgálhatjuk meg bizalmukat. Azt szeretnénk, hogy szponzoraink és szurkolóink büszkék legyenek a csapatukra, klubjukra.

Kérjük, hogy látogassanak ki a mérkőzéseinkre és buzdítsanak minket!

Üdvözlettel:

Hollósy László
vezetőedző

• Kifutón a röplabdás lányok – Ékszereket mutatnak be a csapat tagjai a belvárosban
    2019 augusztus 15

• Munkában a röplabdások - elkezdte a felkészülést a Fatum Nyíregyháza